Gyorshírként
Kezdőlap / Videók / Képes-ség / Íme, a Jet-Sol Liga bajnoki döntőinek összefoglalói!

Íme, a Jet-Sol Liga bajnoki döntőinek összefoglalói!

A Magyar Labdarúgó Szövetség női szakága 2013 tavaszán döntött arról, hogy új "intézményt", bajnoki döntőt illeszt a versenyrendszerbe. Akkor – mi tagadás – kevesen értették meg, és alkalmasint még kevesebben értettek egyet azokkal az érvekkel, amelyek a bajnokság izgalmasabbá tételével, a nézők, illetve a média érdeklődésének felkeltésével, a két győzelemig tartó párharc mellett szóltak.

Az élet, hál' Istennek igazolta a bajnoki döntő jogosságát, hasznosságát, célszerűségét. Bár csak egyetlen alkalommal – éppen legutóbb – fordult elő, hogy nem a bajnoki szakasz győztese nyerte el a trófeát, a finálé minden alkalommal – különösen, a 2015-ös 11-es párbajok – különleges atmoszférát teremtettek, izgalmat okozott, és ami talán a legfontosabb: játékos, sportvezető és néző egyaránt szívesen emlékszik rá, és várja a következő kiírás hajráját.

Most, a 2018-as döntő előtt, idézzük fel a korábbi párharcokat!

A Jet-Sol Liga 2013-2014-es szezonjának döntője:

A Jet-Sol Liga 2014-2015-ös szezonjának döntője:

A Jet-Sol Liga 2015-2016-os szezonjának döntője:

A Jet-Sol Liga 2016-2017-es szezonjának döntője:

Rólunk Denes Andras

avatar
Sokan kérdezik, miért nem szeretik, miért nem támogatják többen, jobban, a női labdarúgást? A mi válaszunk erre az, azért, mert még nem voltak olyan szerencsések, hogy megismerhették… Aki pedig szeretne olyan szerencsés lenni, az aligha találhat jobb partnert, mint a NŐIFUTBALL.COM

Ezt már olvastad?

JSL D1: Előny a címvédőnél, az MTK nyerte meg az első meccset

A Jet-Sol Liga bajnoki szakaszában a Ferencváros éppen másfélszer annyi pontot szerzett, mint az MTK ...